Fontána umělý kámen s LED osvětlením Měsíční misky

Fontána umělý kámen s LED osvětlením Měsíční misky
moderni-1-m-vysoka-kasna-na-zahradu
moderni-1-m-vysoka-kasna-na-zahradu
Zahradní kašna z černého umělého kamene
Zahradní kašna z černého umělého kamene
zahradni-kasna-z-polyresinu-kaskada-ze-tri-misek
zahradni-kasna-z-polyresinu-kaskada-ze-tri-misek

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Styl a originalita
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 8.2/10

Pokud chcete svou zahradu ozvláštnit nádechem měsíčního kouzla, poohlédněte se po fontáně z umělého kamene s osvětlením LED Moon bowl. Je to jako mít svůj vlastní kousek vesmíru přímo na zahradě. Tohle není obyčejná, zaběhnutá zahradní dekorace, ó ne! Je to zahradní fontána ve tvaru vycházejícího Měsíce s přetékajícími miskami, které se rozlévají jako nebeské vodopády.

Fontána je vybavena velmi tichým vodním čerpadlem nejvyšší kvality. Jen si to představte – jemné hučení čerpadla, tiché zurčení vody kaskádovitě stékající po kameni, jemná připomínka přírody ve vaší vlastní zahradě. Voda proudí přes jednotlivé misky, které jsou osvětleny LED světly. Je to podívaná, kterou vám budou sousedé závidět. Ale tím to nekončí. Světla LED vytvářejí romantickou atmosféru, září od vodní hladiny a přitahují pozornost jako můry k plameni. Vytváří příjemnou atmosféru, která je jako lázeňské útočiště přímo u vás doma. Přímo si říká o to, abyste si přitáhli židli, otevřeli láhev vína a ztratili se v její klidné záři. V teplých dnech se tato fontána večer opravdu rozzáří. V noci svítí jako maják a vytváří na vaší zahradě oázu klidu.

V tekoucí vodě je silná energie, voda pročisťuje a obnovuje, vyživuje a zhojuje, zklidňuje a regeneruje. Fontánky a fontány přinášejí do Vašeho příbytku autentický kousek přírody a přírodních sil. Tiše tekoucí nebo probublávající voda vytváří uklidňující atmosféru harmonie a rovnováhy zemských elementů. Každá takováto přírodní fontánka dokáže citelně změnit nebo úplně eliminovat negativní energii v okolí a navodit atmosféru harmonie mysli a přirozeně relaxační prostředí.

Tyto vodní fontánky jsou zároveň nevtíravým dekorativním prvkem Vašich zahrad a domácností, ale jsou vhodné i pro společenské prostory (hotely, restaurace, čekárny, atp. …), nebo obchodní prostory (kanceláře, ordinace, prodejny, atp. …). Každý a to i méně citlivý jedinec pocítí v blízkosti těchto vodních fontánek uklidňující energii. Tento wellness efekt je vytvořen na základě fyzikálního procesu – ionizace vzduchu. I tyto malé fontánky dokáží produkovat dostatečný ionizační efekt v jakékoli místnosti.

Tekoucí voda zachytává mechanické i organické částice, které se volně pohybují vzduchem a tím „filtrují“ dýchatelný vzduch od těchto prachových nečistot, které by jinak ulpěly na sliznici dýchacího traktu a dráždily by ji ke kašli nebo ke ztíženému dýchání. Navíc bylo prokázáno, že pravidelný pobyt v místnosti s takto upraveným vzduchem odbourává stress, blahodárně působí na psychiku, zvyšuje tvůrčí kreativitu a snižuje riziko infekcí přenášených vzduchem.

Pokud tedy hledáte tu pravou pecku pro svou zahradu, zvažte fontánu z umělého kamene s LED osvětlením Moon bowl. Je to víc než jen dekorace, je to zážitek, nálada, atmosféra. A přiznejme si, kdo by nechtěl mít svůj vlastní vodopád osvětlený měsícem?

Základní vlastnosti

  • Materiál: Polyresin
  • Vodní čerpadlo
  • Přívodní kabel s trafem 12V
  • 3x LED osvětlení
  • Rozměry (V x Š x H): 93 x 43 x 29 cm

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Fontána umělý kámen s LED osvětlením Měsíční misky.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Závěsná fontána na zeď blumfeldt Gavarnie

Závěsná fontána na zeď blumfeldt Gavarnie

» Další Zahradní solární kaskádová fontána Blumfeldt Felsquell

Zahradní solární kaskádová fontána Blumfeldt Felsquell