Pokojová fontána DŽBÁNKY s LED osvětlením

Pokojová fontána DŽBÁNKY s LED osvětlením
Relaxační fontánka na terasu
Relaxační fontánka na terasu
Relaxační fontána na balkon
Relaxační fontána na balkon
Menší zahradní fontánka z umělého kamene
Menší zahradní fontánka z umělého kamene

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Styl a originalita
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 8.2/10

Máte už dost svého nudného pokoje bez života a toužíte po troše klidu? Přivítejte pokojovou fontánu s LED osvětlením. Tohle není jen tak obyčejný vodní prvek, to ne. Tato fontána s přetékajícími džbány a kvalitním, tichým vodním čerpadlem je dramatická. Tato fontána je vyrobena z polyresinu (pro nás dva je to plastová pryskyřice) a je stejně robustní jako stylová. Voda kaskádovitě stéká po jednotlivých džbánech jako miniaturní Niagarské vodopády, zatímco spodní část fontány se koupe v jemné záři LED osvětlení. Je to jako mít vlastní soukromou světelnou show přímo ve svém obývacím pokoji. A už jsme zmínili ionizaci vzduchu? Je to jako dýchat horský pramen, každý den. Tato fontána nejenže vytváří romantickou atmosféru, ale prakticky z ní čiší relaxace. Takže směle do toho, proměňte svůj byt v oázu klidu a pohody s touto nádhernou pokojovou fontánou. Vaše smysly vám za to poděkují!

Tyto vodní fontánky jsou zároveň nevtíravým dekorativním prvkem Vašich zahrad a domácností, ale jsou vhodné i pro společenské prostory (hotely, restaurace, čekárny, atp. …), nebo obchodní prostory (kanceláře, ordinace, prodejny, atp. …). Každý a to i méně citlivý jedinec pocítí v blízkosti těchto vodních fontánek uklidňující energii. Tento wellness efekt je vytvořen na základě fyzikálního procesu – ionizace vzduchu. I tyto malé fontánky dokáží produkovat dostatečný ionizační efekt v jakékoli místnosti. Tekoucí voda zachytává mechanické i organické částice, které se volně pohybují vzduchem a tím „filtrují“ dýchatelný vzduch od těchto prachových nečistot, které by jinak ulpěly na sliznici dýchacího traktu a dráždily by ji ke kašli nebo ke ztíženému dýchání. Navíc bylo prokázáno, že pravidelný pobyt v místnosti s takto upraveným vzduchem odbourává stress, blahodárně působí na psychiku, zvyšuje tvůrčí kreativitu a snižuje riziko infekcí přenášených vzduchem.

V tekoucí vodě je silná energie, voda pročisťuje a obnovuje, vyživuje a zhojuje, zklidňuje a regeneruje. Fontánky a fontány přinášejí do Vašeho příbytku autentický kousek přírody a přírodních sil. Tiše tekoucí nebo probublávající voda vytváří uklidňující atmosféru harmonie a rovnováhy zemských elementů. Každá takováto přírodní fontánka dokáže citelně změnit nebo úplně eliminovat negativní energii v okolí a navodit atmosféru harmonie mysli a přirozeně relaxační prostředí.

Základní vlastnosti

  • Materiál: polyresin
  • Vodní čerpadlo
  • Přívodní kabel s trafem 12V
  • LED osvětlení
  • Rozměry (V x Š x H): 19,5 x 19,5 x 20 cm

Cena v době recenze: 990

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Pokojová fontána DŽBÁNKY s LED osvětlením.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Kaskádová zahradní solární fontána z keramických misek

Kaskádová zahradní solární fontána z keramických misek

» Další Vintage ocelová zahradní fontána s LED osvětlením

Vintage ocelová zahradní fontána s LED osvětlením