Nádherná zahradní fontána – kašna džbán

Nádherná zahradní fontána – kašna džbán
Voda stékající po kaskádě z umělého kamene
Voda stékající po kaskádě z umělého kamene
Polyresin věrně napodobují kámen
Polyresin věrně napodobují kámen
Zahradní kašna s velkým džbánkem
Zahradní kašna s velkým džbánkem

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Styl a originalita
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 7.4/10

Trávit volné chvilky na zahradě, nechat se laskat slunečními paprsky a užívat si lehké doteky vlahého větru – tak si mnozí z vás představují ideálně strávené odpoledne. Abyste se na zahradě cítili co možná nejpříjemněji, musíte myslet nejen na dobře posekaný trávník či do puntíku shrabané listí, ale i na oku přitažlivé dekorace, které se stanou předností vašeho pozemku.

Ideální volbou pro decentně zařízené zahrady, ale i zimní terasy či vnitřní haly, je tato nádherná kašna pyšnící se nekonečně stékajícím proudem vody a na oko realistickým materiálem napodobující kámen. Pokud se s radostí zahledíte do pramínku stékající vody a s ještě větší radostí zaposloucháte do oněch typických zvuků, není nad čím váhat – s touto zahradní fontánou si užijete uklidňující pohled a relaxační zvuky kdykoli budete chtít.

Předností fontány jsou realistické dekorační kameny umístěné v její spodní části, o kterých byste v první chvíli netroufali tvrdit, že nejsou pravé. Voda stéká ze džbánku nacházejícím se v horní části a poskytuje vám tak lákavý pohled, kterému odolá skutečně jen málokdo. Možná je právě tato kašna tím posledním kouskem, který chybí k dokonalému vzhledu vaší zahrady!

Fontána je vyrobena z jedné z forem pryskyřičných materiálů – polyresinu – což je materiál, který se pyšní svou odolností vůči povětrnostním vlivům. Důležité je kašnu uklízet v zimním období, neboť není mrazuvzdorná a mohla by se poškodit.

Součástí výrobku je i elektrické čerpadlo zajišťující neustálý koloběh vody a desetimetrový napájecí kabel, který vám dává možnost umístit si kašnu tam, kde vám to bude nejvíce vyhovovat.

Technické údaje

  • Rozměry: cca 60 x 52 x 60 cm
  • Napájecí kabel: 10 m
  • Hmotnost: cca 15 kg

Materiál

  • polyresin

Cena v době recenze: 5 692

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Nádherná zahradní fontána – kašna džbán.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Osvětlená pokojová fontána PLAMEN

Osvětlená pokojová fontána PLAMEN

» Další Romantická zahradní kašna ptačí pítko

Romantická zahradní kašna ptačí pítko