Zahradní socha s kašnou 100 x 57 x 57 cm

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Styl a originalita
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 8.2/10

Zahradní socha s kašnou, kterou naleznete v OBI, je dílem, které překračuje hranice běžného vnímání zahradní dekorace. S rozměry 100 x 57 x 57 cm se tento betonový monument stává středobodem jakéhokoli venkovního prostoru, který zkrášluje.

Každý detail této kašny je pečlivě zpracován, od jemně tvarovaných linií až po robustní základnu, která dodává stabilitu a pocit trvanlivosti. Beton, z něhož je socha vyrobena, je materiálem, který evokuje sílu a pevnost, ale zároveň nese v sobě jemnost uměleckého zpracování. Tento kontrast mezi tvrdostí a krásou je tím, co činí tuto kašnu výjimečnou. Kašna neplní pouze dekorativní funkci, ale svým přítomností vytváří atmosféru klidu a harmonie. Voda, jemně proudící z vrcholu kašny, přináší zvuky přírody do vaší zahrady, což podporuje meditativní a relaxační prostředí. Tento prvek propojuje člověka s přírodou, vytváří prostor pro rozjímání a introspekci.

Estetika této sochy je hluboce zakořeněná v klasickém designu, který přesto nachází své místo v moderním prostředí. Je to dílo, které oslavuje krásu a sílu přírody, zároveň se však stává výrazem lidské kreativity a řemeslné dovednosti. Taková kašna je ozdobou, která proměňuje zahradu v místo klidu a inspirace, ať už v horkých letních dnech, nebo během tichých zimních večerů. Zahradní socha s kašnou je investicí do krásy a harmonie, je to výtvor, který přináší radost a pocit naplnění. Je to místo, kde se setkávají staré tradice s moderními prvky, kde každodenní starosti ustupují do pozadí a kde se otevírá prostor pro nový pohled na svět.

Základní vlastnosti

  • Hmotnost: 60,0 kg
  • Výška: 100,0 cm
  • Šířka: 57,0 cm
  • Hloubka: 57,0 cm
  • Materiál: Beton

Cena v době recenze: 6 999

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Zahradní socha s kašnou 100 x 57 x 57 cm.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Celoroční venkovní betonová zahradní kašna se soškou

Celoroční venkovní betonová zahradní kašna se soškou

» Další Zahradní kašna trojitá kaskáda s holoubkem a džbánkem

Zahradní kašna trojitá kaskáda s holoubkem a džbánkem