Zahradní kašna Kamenný vodopád s osvětlením

Zahradní kašna Kamenný vodopád s osvětlením
Realistická kašna z umělého kamene
Realistická kašna z umělého kamene
Zahradní fontána přírodní vzhled
Zahradní fontána přírodní vzhled
Zahradní fontána z polyresinu s integrovaným světlem
Zahradní fontána z polyresinu s integrovaným světlem

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Styl a originalita
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 7.2/10

Od zahrady každý očekává něco jiného – pro někoho je nejdůležitější jistá dávka soukromí, které mu zahrada poskytne, pro jiného je na prvním místě nedocenitelné pohodlí, kterého dosáhne se zahradním nábytkem, pro dalšího je největší předností zvláště pěkný vzhled jeho pozemku, který vyrazí dech nejen zrakům kolemjdoucích, ale i každé jeho návštěvě.

Je-li pro vás přitažlivý vzhled největším cílem, pak byste si neměli nechat ujít tuto krásnou, pečlivě propracovanou a do detailů vyšperkovanou zahradní fontánu. Máte rádi přírodní materiály a chcete se jimi obklopovat nejen doma, ale i na zahradě? Pak vás určitě potěší vzhled této kašny, který věrně imituje kámen a na první pohled by nikdo nepoznal rozdíl!

Elegantní fontána se stane předností a chloubou vaší zahrady, ale stejně tak svou funkci zastane i na terase, ve vstupní hale či zimní zahradě. Navodí tu správnou uklidňující atmosféru, které výrazně napomůže neustálé stékání vody po realistickém ztvárnění skal, což je hotová pastva pro oko. Nepřetržité stékání vody je zajištěno elektrickým čerpadlem, které je součástí výrobku společně s desetimetrovým napájecím kabelem, jenž vám dává možnost umístit si kašnu tam, kde jí chcete mít.

Fontána je vyrobena z polyresinu – jedné z forem pryskyřičných materiálů, které jsou známé pro svou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Kašnu tak můžete nechat na nechráněném prostranství i tehdy, kdy venku bude řádit vítr.

Třešničkou na dortu tohoto výrobku je integrované světlo nacházející se pod vnějším přepadem fontány, které dodá tu správnou kouzelnou atmosféru a ještě více umocní vaše pocity z pohledu na tento dekorativní prvek.

Základní vlastnosti

  • Rozměry: cca 69 x 43 x 40 cm
  • Napájecí kabel: 10 m
  • Hmotnost: cca 9,5 kg

Materiál

  • Polyresin

Cena v době recenze: 4 944

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Zahradní kašna Kamenný vodopád s osvětlením.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Zahradní fontána s LED osvětlením moderní design

Zahradní fontána s LED osvětlením moderní design

» Další Pítko pro ptáky na zahradu Kočka

Pítko pro ptáky na zahradu Kočka