Zahradní terasovitá kašna tři patra

Zahradní terasovitá kašna tři patra
Zahradní fontána s elektrickým čerpadlem pro stály koloběh vody
Zahradní fontána s elektrickým čerpadlem pro stály koloběh vody

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Styl a originalita
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 7.8/10

Zahrada je pro mnohé z vás oázou klidu, kam si po náročném dni plném povinností chodíte odpočinout na čerstvý vzduch. O to důležitější je upravit si tento kousek přírody k obrazu svému a tak, abyste se zde za jakékoli situace cítili příjemně. Obklopte se proto věcmi, které ve vás vyvolají líbivé pocity a navodí tu správnou atmosféru.

Zahradní terasovitá kašna je velice krásný zahradní prvek, který se stane chloubou vaší zahrady, ale je možné umístit jí i do zimní zahrady, terasy či vnitřní haly – všude bude dělat parádu a dokonale doplní daný prostor. Pokud i vás uklidňuje pohled na tekoucí vodu a rádi se zaposloucháte do těchto typických zvuků, jistě vám udělá radost, že součástí touho výrobku je i elektrické čerpadlo. To se hravě postará o neustálý koloběh vody a vám tak připraví příjemnou a vítanou podívanou.

Vzhledově přitažlivá kašna je vyrobena z polyresinu, což je jedna z forem pryskyřičných materiálů. Vyznačuje se úctyhodnou odolností proti povětrnostním vlivům, díky čemuž se nemusíte bát nechávat kašnu na zahradě i za nepřízně počasí. Ovšem pozor – kašna není odolná vůči mrazu, a proto jí před zimní sezónou uložte na místo, kde nebude těmto klimatickým podmínkám vystavena.

Váha zahradní kašny je přijatelná – 19 kg – a proto usnadňuje pohodlnou manipulaci. Její součástí je i desetimetrový napájecí kabel, díky kterému si sami můžete zvolit, kam si tento dekorativní prvek umístíte.

Základní vlastnosti

  • rozměry: cca 89 x 59 x 59 cm
  • napájecí kabel: 10 m
  • hmotnost: 19 kg

Materiál

  • polyresin

Cena v době recenze: 4 399

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Zahradní terasovitá kašna tři patra.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Dekorační zlatá nástěnna fontána s hodinami

Dekorační zlatá nástěnna fontána s hodinami

» Další Solární zahradní kašna s ptačím napajedlem

Solární zahradní kašna s ptačím napajedlem