Harmonická fontána tři misky s osvětlením

Harmonická fontána tři misky s osvětlením
Osvětlení dna misek fontány
Osvětlení dna misek fontány
Zahradní kašna s čerpadlem a osvětlením
Zahradní kašna s čerpadlem  a osvětlením

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Styl a originalita
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 7.2/10

Zahrada – pro někoho místečko pro oblíbené aktivity, pro jiného oáza ničím nerušeného klidu, pro dalšího naopak prostor, na kterém může dokonale realizovat své představy. Ať už svou zahradu vnímáte jakýmkoli způsobem, na jednom se určitě shodnete: chcete se zde cítit příjemně, obklopovat se vzhledově lákavými věcmi a vytvořit si tak místo, kde budete chtít trávit veškerý volný čas.

S touto fontánou vytvoříte harmonické prostředí, kterému po jejím umístění nebude nic chybět. Fontána se stane poslední tečkou za dokonalým vzhledem, který nadchne nejen vás, ale i okolní zraky zvídavých lidí či každou vaší návštěvu. Kašnu je možné umístit jak na venkovní prostor, tak i na terasu, zimní zahradu či jako přitažlivou dekoraci do vnitřní haly, kde se stane její předností.

Kašna je vyrobena z polyresinu, což je materiál patřící mezi jednu z forem pryskyřičných materiálů. Může vám nabídnout nejen dokonalé propracování, ale i úctyhodnou životnost a především odolnost vůči povětrnostním vlivům. Necháte-li kašnu na nechráněném prostředí i v době, kdy venku bude foukat vítr, nemusíte se bát o její poškození. Pozor – kašnu je nutné uložit během zimních měsíců na místo, kde nebude vystavena mrazu.

Součástí této kašny je i elektrické čerpadlo, které vám dává jistotu, že se můžete kdykoli ponořit do zvuků stékající vody nebo se nechat okouzlit dech beroucím pohledem plným tajemna. Voda stéká podobně jako vodopád z vrchní části fontány přes další dvě misky, které se pyšní vítaným osvětlením. Kašna se tak stane příjemným zpestřením i v noci, kdy vyvolá pocity tajemna.

Základní vlastnosti

  • rozměry: cca 54 x 45 x 36 cm
  • napájecí kabel: 10 m
  • hmotnost: 12 kg

Materiál

  • Polyresin

Cena v době recenze: 5 068

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Harmonická fontána tři misky s osvětlením.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Pítko pro ptáky na zahradu Kočka

Pítko pro ptáky na zahradu Kočka

» Další Nástěnná dekorační fontána Old

Nástěnná dekorační fontána Old