Solární fontána – vodotrysk Motýl

Solární fontána - vodotrysk Motýl
Moderní solární fotnána na zahradu
Moderní solární fotnána na zahradu

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Styl a originalita
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 8.2/10

Představte si, že vyjdete na zahradu s šálkem kávy v ruce a přivítají vás jemné zvuky šplouchající vody. To je klid, který přináší solární fontána. Ne však jen tak ledajaká solární fontána, ale vodní fontána Butterfly! Toto úžasné mistrovské dílo dokáže proměnit i ty nejvšednější venkovní prostory v malou oázu. Představte si sluneční světlo tančící na vodní hladině, fascinující pohled na fontánu v akci a krásný design motýla, který dodá vaší zahradě nádech rozmarnosti.

Ať už se rozhodnete umístit ji do zahradního jezírka nebo bazénu, určitě bude krásným doplňkem. Integrovaný solární panel zajistí, že dokud bude svítit slunce, bude znít uklidňující zvuk vody. Tato fontána nejenže dodá vašemu prostoru estetický vzhled, ale slouží také k praktickému účelu tím, že nepřetržitě zásobuje vodu kyslíkem. Tím udržuje vaše jezírko nebo bazén svěží a zdravé, což je ideální pro teplé letní dny, kdy se chcete vykoupat. Co dělá tuto solární fontánu ještě zajímavější, jsou čtyři nástavce, které jsou s ní dodávány. Každý z nich umožňuje vytvářet různé vodní prvky, takže můžete měnit vzhled fontány, kdykoli si budete přát. Představte si, že se každý týden můžete těšit na nový vodní prvek, který dodá vaší zahradě nebo bazénu nový život a pohyb.

A to nejlepší na tom je? Tato solární fontána je odolná vůči povětrnostním vlivům. Ať prší nebo svítí slunce, bude i nadále ozdobou vašeho venkovního prostoru a bude vám poskytovat krásu a klid po celý rok. Tak proč čekat? Přijměte uklidňující přítomnost vodní fontány Motýl a vytvořte si vlastní oázu přímo na své zahradě.

Základní vlastnosti

  • Napájení: solární
  • Délka výrobku (cm): 16
  • Šířka výrobku (cm): 15
  • Výška výrobku (cm): 10

Materiál

  • plast, umělá hmota

Cena v době recenze: 699

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Solární fontána – vodotrysk Motýl.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Zahradní solární kaskádová fontána Blumfeldt Felsquell

Zahradní solární kaskádová fontána Blumfeldt Felsquell

» Další Solární jezírková fontána Ostrůvek

Solární jezírková fontána Ostrůvek