Solární fontánka Leknín do zahradního jezírka

Solární fontánka Leknín do zahradního jezírka
Stříkající leknín - zahradní fontánka
Stříkající leknín - zahradní fontánka

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Styl a originalita
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 7.8/10

Solární dekorativní fontána ve tvaru leknínového listu přináší do vaší zahrady nový rozměr pohody a estetiky. Tato fontána je vybavena solárním panelem, který pohání výkonné čerpadlo, a pět různých nástavců umožňuje vytvořit rozmanité vodní efekty. Díky solárnímu pohonu je tato fontána šetrná k životnímu prostředí a nevyžaduje připojení k elektrické síti. Leknínový list jednoduše položíte na vodní hladinu zahradního jezírka, kde bude stabilně plavat a vytvářet působivou vodní show. Maximální výška stříkání dosahuje až 50 cm, což poskytuje nejen vizuální zážitek, ale i příjemný zvuk tekoucí vody, který umocňuje relaxační atmosféru ve vaší zahradě.

Díky průměru 28 cm je tato solární fontána vhodná pro různě velké zahradní jezírka. Pět nástavců pro různé efekty stříkání vám umožní upravit vzhled fontány podle vašich představ a potřeb. Ať už preferujete jemné bublání nebo dynamické trysky, tato fontána vám poskytne širokou škálu možností.

Solární panel napájí čerpadlo fontány výhradně sluneční energií, což zajišťuje nízkou spotřebu a minimální dopad na životní prostředí. Nemusíte se starat o složité zapojování nebo výměnu baterií, fontána pracuje zcela automaticky při dostatečném slunečním světle. Tento systém je nejen ekonomický, ale i ekologický, což z něj činí skvělou volbu pro všechny, kdo dbají na udržitelnost. Solární dekorativní fontána ve tvaru leknínového listu je skvělým doplňkem pro každou zahradu. S různými efekty stříkání, jednoduchou instalací a ekologickým provozem přináší osvěžující a relaxační prvek do vašeho venkovního prostoru. Užijte si pohled na krásně stříkající vodu a zvuk tekoucí vody, který přinese klid a harmonii do vaší zahrady.

Základní vlastnosti

  • Napájení: solární
  • Průměr výrobku (cm): 28
  • Výška výrobku (cm): 50

Cena v době recenze: 699

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Solární fontánka Leknín do zahradního jezírka.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Zahradní fontána ke zdi domu Nekonečný kyblík

Zahradní fontána ke zdi domu Nekonečný kyblík

» Další Malá dřevěná zahradní kašna Vědro s kohoutkem

Malá dřevěná zahradní kašna Vědro s kohoutkem