Vysoká solární zahradní fontána kaskáda z umělého kamene

Vysoká solární zahradní fontána kaskáda z umělého kamene
Fontána je kompletně na baterii se solárním nabíjením není tudíž potřeba přívod elektrického vedení
Fontána je kompletně na baterii se solárním nabíjením není tudíž potřeba přívod elektrického vedení
Solární fontána s osvětlením do skalky
Solární fontána s osvětlením do skalky
Zahradní vodní kaskáda se zabudovaným LED osvětlením
Zahradní vodní kaskáda se zabudovaným LED osvětlením

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Styl a originalita
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 8.0/10

Představte si zahradu, kde se klid a příroda dokonale prolínají a vytvářejí klidné útočiště pro relaxaci. Vysoká solární zahradní kaskáda s fontánou z umělého kamene je dokonalou ozdobou, která tento sen promění ve skutečnost. Tato ekologická fontána, která funguje výhradně na solární energii, je vynikající volbou pro vnitřní i venkovní použití. Její LED osvětlení v každé nádrži osvětluje okolí jemnou září a vytváří uklidňující atmosféru.

Fontána je vzorem udržitelnosti, neboť její koncepce LoopFlow zajišťuje neustálý průtok vody, který napodobuje nekonečný koloběh v přírodě. Je vyrobena z lehkého polyresinu a nápadně se podobá skutečnému kameni, čímž dodá vaší zahradě nebo obytnému prostoru prvek rustikálního kouzla.

Díky zakřivenému designu v sofistikovaném kamenném vzhledu je solární fontána Stonehenge XL od blumfeldt krásným bytovým doplňkem a dodá každému místu uvolněnou atmosféru. Sledujte mihotavou hru světla díky podvodnímu LED osvětlení a nechte se jemným šuměním unášet do snů. Čistá relaxace je zde na denním pořádku a fontána navíc poskytuje příjemně svěží a zdravé klima. V uzavřeném vodním okruhu proudí chladná voda nepřetržitě z jedné úrovně do druhé. To znamená, že není nutné připojovat se k externímu zdroji vody.

Zejména večer vytváří solární fontána Stonehenge XL od blumfeldt útulnou idylu. K tomu přispívá osvětlení LED v každé nádrži. Pohyby vody vytvářejí nádherné, živé efekty. Šetrná k životnímu prostředí a úsporná: k napájení fontány stačí čistá solární energie. K tomu je vybavena externím solárním panelem, který můžete díky dlouhému kabelu optimálně umístit na slunce. Ve dne i v noci je díky 7,4V iontové baterii možný provoz až 5 hodin i bez přímého slunečního světla.

Vytvořte si na zahradě soukromé místo pohody díky energeticky úsporné solární fontáně. Stonehenge XL od blumfeldt. Udržitelnost se zde snoubí s elegantním designem a relaxační vodní hra zajišťuje naprostý odpočinek.

Je však více než jen vizuálně přitažlivý. Jemné bublavé zvuky tekoucí vody poskytují uklidňující relaxaci a vytvářejí atmosféru vhodnou k meditaci nebo jednoduše ke klidnému odpočinku od každodenního shonu. Navíc díky 7,4V iontové baterii vydrží v provozu až 5 hodin, takže nabízí delší dobu klidu. Tato vysoká solární zahradní kaskáda s fontánou je více než jen ozdobou, je ztělesněním harmonie a relaxace. Její vzhled přírodního kamene spolu se samospádovým provozem z ní činí jedinečný a hodnotný doplněk každé terasy nebo zahrady.

Základní vlastnosti

 • Rozměry: cca 46 x 88 x 35 cm (Š x V x H)
 • Rozměry solárního panelu: cca 20,5 x 4,5 x 29 cm (Š x V x H)
 • Výška uzemňovacího hrotu: cca 31 cm
 • Délka připojovacího kabelu: cca 420 cm
 • Hmotnost: cca 13,2 kg
 • Solární provoz
 • Výkon solárního panelu: 5 W
 • Osvětlení LED
 • Všestranné použití v interiéru i exteriéru
 • Materiál: odolný, lehký Polyresin
 • Se samostatným solárním panelem
 • Maximální průtok vody: 400 l/h
 • Provozní napětí: 9 V DC
 • Napájení: Lithium-iontová baterie 7,4 V | 2000 mAh
 • Výdrž baterie: přibližně 5 h

Cena v době recenze: 5 439

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Vysoká solární zahradní fontána kaskáda z umělého kamene.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Pojízdná dřevěná zahradní fontána na kolečkách

Pojízdná dřevěná zahradní fontána na kolečkách

» Další Levná fontána na terasu s ionizací vzduchu

Levná fontána na terasu s ionizací vzduchu