Zahradní kašna kaskáda vzhled starého kamene s mechem

Zahradní kašna kaskáda vzhled starého kamene s mechem
Zahradní kašna imitace mechu
Zahradní kašna imitace mechu
Zahradní kašna z umělého kamene starý vzhled
Zahradní kašna z umělého kamene starý vzhled

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Styl a originalita
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 7.2/10

Zahradu si chce drtivá většina z vás uzpůsobit k obrazu svému, a proto si na toto místo, kde jsou v těsném kontaktu s přírodou, pořizují vybavení, které na ně působí příjemně a vyvolává v nich milé a líbivé pocity. Možná i vám záleží na vzhledu vašeho pozemku, kde s radostí trávíte každou volnou chvilku a necháváte se obklopovat slunečními paprsky.

Pro všechny příznivce a milovníky přírodních materiálů je jasnou trefou do černého tato nádherná kaskádovitá kašna, která věrně imituje jeden z nejoblíbenějších materiálů vůbec – kámen. Pokud na vaší zahradě chybí ta správná třešnička na dortu, která by podtrhla celkový vzhled a styl zahrady, je tato fontána vaší sázkou na jistotu.

Fontána je vyrobena z polyresinu – jedné z forem pryskyřičných materiálů – a vyznačuje se výbornou odolností vůči povětrnostním vlivům. Necháte-li kašnu na zahradě i ve chvíli, kdy se venku budou honit všichni čerti, nebudete se tak muset strachovat o její nenávratné poškození. Jediné, co musíte udělat, je schovat kašnu během zimních měsíců na místo, kde nebude vystavena nízkým teplotám.

Již na první pohled vás upoutá vzhled tohoto výrobku – kašna je věrnou napodobeninou kamene porostlého mechem, díky čemuž na vaší zahradě dokonale zapadne a stane se tak její nedílnou součástí. S přítomností této kaskádovité kašny si tak budete moci užívat dech beroucí pohled na vodu stékající po třech příjemně osvětlených kaskádách. Fontána je tedy příjemným zpestřením nejen ve dne, ale díky osvětlení i v podvečer a v noci, kdy pro vás připraví pohled plný tajemna.

Součástí fontány je i elektrické čerpadlo zajišťující neustálý koloběh vody a desetimetrový napájecí kabel, díky kterému si kašnu můžete umístit dle vašeho vědomí a svědomí!

Základní vlastnosti

  • Osvětlení
  • Čerpadlo
  • Rozměry: cca 75 x 40 x 30 cm
  • Materiál: polyresin
  • Napájecí kabel: 10 m
  • Hmotnost: 15 kg

Materiál

  • Polyresin

Cena v době recenze: 5 631

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Zahradní kašna kaskáda vzhled starého kamene s mechem.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Pokojová fontána vhodná i na terasu přelévající se džbánky

Pokojová fontána vhodná i na terasu přelévající se džbánky

» Další Romantická solární zahradní fontána Fantaghiro

Romantická solární zahradní fontána Fantaghiro